Chceš nějakou grafiku ? - ZDE ; Přihlášky SONCTWI - ZDE !, VTGS - ZDE !; Toto je NUTNÉ si přečíst !! TADY !

--> Ohodnotím || Ohodnocené <--

○ Breaking Dawn

'Breaking Dawn - Part 2' Release Date...

4. srpna 2010 v 14:23 | Dee The Hartley.. <3
'Breaking Dawn' se ještě ani nezačal natáčet a už se objevilo oficiální datum vydání druhé části čtvrtého dílu. První část bude uvedena 18. listopadu 2011. Na oficiálním twittru filmu je nové info které nás zrovna moc nepotěší. Ano, čtete dobře, budeme si muset počkat přesně rok:  EXKLUSIVNĚ! Jste první co slyší že THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN - PART 2 bude do kin vypuštěn 16. listopadu 2012!

Breaking Dawn - Fan art...

2. srpna 2010 v 21:37 | Dee The Hartley.. <3
Úžasná kresba z Breaking Dawnu.. je uplně užasná..
Moc se mi líbí.. Jacob s Rensmee :D Nebo ten milostný kousek :D A nebo Bells v šatech, nebo Ed..
Nebo celí obrázek je ulně k sežrání..


Robert Pattinson eager for sex sceme with in Breaking Dawn xD

2. srpna 2010 v 21:32 | Dee The Hartley.. <3
Seriózní americký časopis People vydal článek o Robertovi a Breaking Dawn :
Robert Pattinson touží po scéně s roztrhaným polštářem.
Herci Kristen Stewart a Robert Pattinson se co nevidět ve filmovém světě twilight ságy stanou mužem a ženou. Natáčení Breaking Dawn totiž začne někdy v říjnu nebo listopadu 2010.  V Breaking Dawn bude více fyzických scén, kamž patří sexuální scény manželů. Kristen tvrdí, že jelikož budou manžel a manželka a budou mít spolu dítě, film bude působit zodpovědně. Rob dodává úzkostlivě : Bella a Edward budou mít sex, konečně! Nejvíce se těším na scénu s roztrhaným polštářem, říká se smíchem.


Breaking dawn will not be for more than 18 years, Summit promises...

18. července 2010 v 20:59 | Dee ♥
null

Bude Breaking Dawn od 18-ti let ? Tvůrci filmu rozbřesk stojí před důležitým rozhodnutím. Scénář a celkový předpokládaný vzhled filmu se totiž dostává do takové úrovně, že přístupnost bude nejspíše od 18-ti let. Dále se také řeší otázka zda bude film natáčen více kamerami, aby mohl být vpuštěn i do 3D kin. Scénáristka Melissa rosenberg totiž říká, že například porod Belly bude velmi tvrdý a že chce aby byl ukázán pokud možno tak , jak je v knize. Což znamená polonahou Kristen. Zatím probíhají spekulace, jako to vše bude.


Já si nemyslím a jestli jo zabiju je ! Příjdou o tolik peněz..

Novinky: o Breaking Dawnu 0.2..

10. července 2010 v 21:36 | Dee ♥
Summit Entertainment potvrdil, že Breaking Dawn se bude natáčet v Lousianě a ve Vancouveru.. Premiéra první části je stanovena na 18. listopadu 2011.. Na netu teď kolují zprávy o tom, že premiéra druhé části bude v létě 2012, ale Summit jako vždy zatlouká..

Oh tak to nevydržím, je to za docela dlouho.. a já už těď se nemůžudočkat..

Melissa Rosenberg gives More data on The Screenplay by Breaking Dawn! (SPOILERS)..

8. července 2010 v 15:05 | Dee ♥
Mellisa Rosenberg poskytla několik nových zajímavých detailů v Paříží minulý víkend, na to, co bude zahrnuto a co ne ve filmové adaptaci Breaking Dawn. (obsahuje spoilery!)

Dnes už víme, že poslední kniha, Breaking Dawn, bude rozdělena do dvou filmů. Víte jak?
Pro mě je přirozené oddělení v knize. Ještě přesně nevím, kdy ukončím první film, ale v první části knihy je Bella člověk, čerstvě vdaná a těhotná, zatímco ve druhé části je upír a matka. Takže nějak takto, to je přirozené oddělení. Ale ještě přesně nevím kde. Pracuje se na tom.

Chystáte se zachovat - book of Jacob?
Ne, nechystáme se to držet.
Eclipse je dobrý způsob, jak zavést Jacobovu knihu, protože v tomto filmu se začínáme přesouvat od jednoduchých pohledů Belly. Vidíme novorozené, Volturiovi…jsme skutečně připraveni začít přecházet od tohoto hlediska. Proto, v Sunrise, máme Jacobovi vize toho, co se stane téměř přirozeně.
 
 

Reklama
Reklama
Vždycky jsem si připadala mimo. Jako bych životem doslova klopýtala. Nikdy jsem si nepřipadala normální. Protože nejsem a ani nechci být.
Musela jsem čelit smrti, ztrátě a bolesti, ve tvém světě, ale zároveň jsem si nikdy nepřipadala silější. Skutečnější. Víc sama sebou. Protože je to i můj svět. Patřím do něj.