Chceš nějakou grafiku ? - ZDE ; Přihlášky SONCTWI - ZDE !, VTGS - ZDE !; Toto je NUTNÉ si přečíst !! TADY !

--> Ohodnotím || Ohodnocené <--

Twilight or New Moon Or Eclipse or Breaking Dawn ?

7. července 2010 v 16:48 | Dee ♥ |  ○ Webmiss
Upozornění na začátek, tento článek může obsahovat spoiler: Vážně jsem se vždy rohodovala, který z dílů mám nejraději. Když mi někdo položil otázku "jaký díl ?" Musela jsem říct "nevím". Byla jsem si ale jistá, že můj nejmíň oblíběný díl bylo právě Zatmění. Říkala jsem si málo romantiky a spoustu válek a nepřátelství. To se mi nelíbilo. Když jsem viděla Stmívání, řekla jsem si, jo pěkný.. a myslela jsem si, že už mám oblíbení díl. Ve Stmívání to všechno začalo. Nebít Stmívání Bella a Edward se naznají.. Edward by se odstěhoval se svou rodinou pryč z Forks a tím pádem by stačil jeden díl a to New Moon, kdy se Bella poznává s Jakem. V kině jsem viděla Nový měsíc a říkala jsem si. Aha, končim se ságou, protože tento díl mě zklamal. Byl takový jiný. Než jaký jsem si ho představovala. Ale ne, vydržela jsem čekat na třetí díl. A ten mě ovšem hodně potěšil. Pamatujete si jak jsem na začátku tohoto článku psala že Eclipse je moje 100 % neoblíbená část. Po shlédnutí filmu jsem ale změnila názor. Ten díl zbožňuji, ale pořád vám nedokážu říct ten oblíbený. Ale vím že s jistotou můžu číct New Moon je ten neoblíbený. A to nejenom pro mě.. většinu z vás zklamal. Nedokážu říct proč ?! Možná to bylo tím jak to bylo natočené ? Nebo snad výkonem herců ? Nebo rovnou za to mohl sepsaný příběh ? Možná to bylo tím, že jsme si všichni byly jisti Edwardem a Bellou, že už jsme si ji s nikym jinym nedokázaly představit. A když nakonec Edward odešel a shroucené Belly se ujal, její teď nejlepší kamarád Jacob ? Mnozí z vás si pár Jacob, Bella nedokáží představit, nebo si ho ani nechtějí připustit. Jenže si to vemte, kdyby nakonec Bells byla opravdu s Jakem, jaký by měla život ? Samozdřejmně lehčí. Až se dostávám k Breaking Dawnu. V tomto díle je toho na Bellu hodně. Svatba, Dítě, Upírka.. a ještě ten fakt že se její kamarád Jake otisknul do její dcerky Renesmee a tak se musí smířit s tím, že její nejlepší kamarád a dcera, jsou si souzeni a odteď budou spolu, že až bude Renesmee vyspělá, tak dokonce bude s Jakem spát. Tohle všechno musí Belle nahánět hrůzu a ani se jí nedivím. V tom posledním díle ještě hrozí, že Renesmee zemře, s pomocí rukou Volturových. A za tenhle fakt může hrozně naštvaná upírka Irina, která se mstí za to, že VolfPack zabily jejího druha Laurenta.. Nakonec to zachrání Věrná Cullenová - Alice.
Nakonec jsem tedy u toho že mám tři části, které miluji. Twilight, Eclipse a Breaking Dawn..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vždycky jsem si připadala mimo. Jako bych životem doslova klopýtala. Nikdy jsem si nepřipadala normální. Protože nejsem a ani nechci být.
Musela jsem čelit smrti, ztrátě a bolesti, ve tvém světě, ale zároveň jsem si nikdy nepřipadala silější. Skutečnější. Víc sama sebou. Protože je to i můj svět. Patřím do něj.