Chceš nějakou grafiku ? - ZDE ; Přihlášky SONCTWI - ZDE !, VTGS - ZDE !; Toto je NUTNÉ si přečíst !! TADY !

--> Ohodnotím || Ohodnocené <--

Moje pocity z ECLIPSE !

1. července 2010 v 21:03 | Dee ♥ |  ○ Webmiss
Ahoj. Než začnu vubec psát musím říct, že tento článek může obsahovat spoiler.

Ve 20:40 už jsem seděla v kině a čekala až přejdou asi 10 minutové titulky. A po těch dlouhejch minutách konečně přišel vytouženej film a odkrývání loga ECLIPSE !

Překvapilo mě jak super vypadají herci v převleku upíra. Na začátku filmu byla přeměna Rileyho. Uplně trpěl. Byl jeden z postav, které mi bylo fakt líto. Byl sice zlí a pomáhal Victorii, ale byl využívaný a bohužel až moc důvěřiví. Vrátím se z5 k postavám. Ze stillsek mi přišly moc umělí, moc vyumělkovaný, ale upřímně ve filmu to vipadá úplně jinak. Vypadaly skvěle.
Další z postav, které mi bylo líto byla takzvaná Bree, novorozená. Absolutně nevěděla do čeho jde a když se vzdala a Cullenovi ji chtěly vzít pod ochranu, Volturovi ji zabily.
Musím se přiznat, jak jsem se hrozně těšila na Booa, který hrál Setha, byla jsem celkem dost zklamaná. Objevil se tam všudyvšeho dvakrát. Působil hrozně mladě, fakt že jo. Typla bych ho tak na 12 a rozhodně ne na 15. Úplně mě zklamal. Ale nebyla to jeho vina.
Jinak musím vážně pochválit výborný výtvor režiséra.
A výborný výkon herců.

Dále bych se měla zmínit o nové Victorii. Bryce byla užasná, vážně dobře to dokázala zahrát. Ale podle mě je stejnak lepší Rachelle. Ale rozhodně si na Bryce stěžovat nemůžem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vždycky jsem si připadala mimo. Jako bych životem doslova klopýtala. Nikdy jsem si nepřipadala normální. Protože nejsem a ani nechci být.
Musela jsem čelit smrti, ztrátě a bolesti, ve tvém světě, ale zároveň jsem si nikdy nepřipadala silější. Skutečnější. Víc sama sebou. Protože je to i můj svět. Patřím do něj.